با ما در ارتباط باشید

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری برگ به دلیل استقبال هنرجویان و درخواست وتماس های مکرر، مهلت ثبت نام مدرسه تئاتر ميزانسن برای کمپ دوم تا 18 اسفندماه تمدید شد.

ثبت نام در کمپ دوم مدرسه تئاتر میزانسن تا 18 اسفند ماه مهلت دارد و پس از آن هنرجویانی که در این کمپ ثبت نام کرده اند در یک کارگاه 5 روزه شرکت می کنند و پس از پایان کارگاه و ارزیابی توسط اساتید، از میان هنرجویان شرکت کننده 15 نفر انتخاب می شوند و به کمپ دوم مدرسه تئاتر میزانسن راه می یابند.

شایان ذکراست مهلت ثبت نام اعلام شده به هیچ وجه مجددا تمدید نخواهد شد.

کمپ دوم مدرسه تئاتر میزانسن از 16 فروردین ماه سال 1396 کار خود را آغاز می کند.

مدرسه تئاتر ميزانسن به عنوان اولين مركز آموزش رويكردهاي معاصر اجرايي در شاخه هاي پرفورمنس آرت، تئاتر فيزيكال، تئاتر ديجيتال، تئاتر ابژه و تئاتر مستند در كمپ هاي ١٣ ماهه در موسسه فرهنگی هنری برگ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط موسسه فرهنگی هنری برگ، مهلت ثبت نام در دومین کمپ مدرسه تئاتر میزانسن تا دهم اسفند ماه است.
ثبت نام در کمپ دوم مدرسه تئاتر میزانسن تا دهم اسفند ماه مهلت دارد و پس از آن هنرجویانی که در این کمپ ثبت نام کرده اند در یک کارگاه 5 روزه شرکت می کنند و پس از پایان کارگاه و ارزیابی توسط اساتید، از میان هنرجویان شرکت کننده 15 نفر انتخاب و به کمپ دوم مدرسه میزانسن راه می یابند.

کمپ دوم مدرسه تئاتر میزانسن از 16 فروردین ماه سال 1396 کار خود را آغاز می کند.

لكچرهاي مختلف اين مدرسه همانند کمپ اول عبارتست از: پرفورمنس آرت، تئاتر مستند، تئاتر ابژه، تئاتر فيزيكال، تئاتر ديجيتال، تئاتر فيزيكال.

در کمپ دوم مدرسه تئاتر میزانسن علاوه بر لكچرهاي فوق هنرجويان با اساتيدي چون: فرهاد مهندس پور، محمد عباسي، هاسميك كاراپتيان، ستاره فاتحي، صبا كسمايي، آيدين الفت، محمد رضا علي اكبري، شايان درخشان، سهيلا عليزاده، علي قلي پور، سعيد بهنام ،علي اصغر دشتي، پروين هادي نيا، علي معيني و احسان همت دروس متنوع خود را سپري خواهند كرد.علاوه بر دروس فوق در ترم اول، هنرجويان يك ورك شاپ بين الملي با موضوع بدن نيز سپري خواهند كرد.
علي اصغر دشتي مدير مدرسه تئاتر ميزانسن در ترم اول به عنوان سرمربي، هنرجويان را همراهي خواهد كرد.ضمنان هنرجويان در هر ترم يك سرمربي جداگانه خواهند داشت.

مدرسه تئاتر ميزانسن به عنوان اولين مركز آموزش رويكردهاي معاصر اجرايي در شاخه هاي پرفورمنس آرت، تئاتر فيزيكال، تئاتر ديجيتال، تئاتر ابژه و تئاتر مستند در كمپ هاي ١٣ ماهه در موسسه فرهنگی هنری برگ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط موسسه فرهنگی هنری برگ، مدرسه تئاتر میزانسن همزمان با پذيرش ١٥ هنرجو از طريق برگزاري كارگاه پيش از كمپ اول، كار خود را به صورت رسمي آغاز كرد.
در دو هفته آغازين اين مدرسه، هنرجويان از طريق لكچر هايي با رويكردهاي كلي اين مدرسه آشنا خواهند شد.

ادامه مطلب ...

 به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنر برگ، «مدرسه تئاتر ميزانسن» اولین گروه از هنرجویان این مدرسه را انتخاب کرد.

مدرسه تئاتر میزانسن نخستين مركز آموزش رويكردهاي معاصر است که به تازگی برای اولین کمپ 13 ماهه خود از طریق برگزاری «كارگاه ٥ روزه ي پيش از كمپ» تعدادی از هنرجویان متقاضی در این دوره را انتخاب کرد.

در این کارگاه كه با هدف آشنايي با دانش، توانايي و مهارت متقاضيان شركت در كمپ اول مدرسه تئاتر برگزار شد در هر روز يك مدرس در شاخه هاي مربوط به رويكردهاي اجرايي معاصر به برگزاري جلسات تمرين و گپ و گفت با هنرجويان پرداختند.

فرهاد مهندس پور، محمد عباسي، كيوان سررشته، سعيد بهنام و علی اصغر دشتی اساتید این کمپ پنج روزه بودند. مدیریت هنری این مدرسه هم به عهده علی اصغردشتی از کارگردانان بنام تئاتر ایران است.

در اولین دوره برگزاری این کمپ 22 نفر شرکت کردند که با توجه به محدودیت مدرسه از میان این تعداد، بخشی برای حضور در كمپ اول مدرسه تئاتر ميزانسن انتخاب شدند.

دراین مدرسه که با طراحي و هدايت فرهاد مهندس پور و علي اصغر دشتي راه اندازي شده است مباحثی چون پرفورمنس آرت، تئاتر فیزیکال، تئاتر دیجیتال، تئاتر ابژه و مستند تدریس می شود.

مدرسه تئاتر ميزانسن به شكل رسمي از هفته آينده در محل موسسه فرهنگي-هنري برگ كار خود را آغاز خواهد كرد.


علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مدرسه تئاتر میزانسن می توانند با شماره تلفن 88594385 تماس بگیرند.